Kuchyňský Blok Bez Spotřebičů Luisa

Rádi byste dali své kuchyni nový, moderní vzhled, ale již máte všechny elektrospotřebiče? Pak jste s kuchyňským blokem LUISA... více informací »
Kuchyňský Blok Bez Spotřebičů Luisa
Značka: Möbelix
48 499 Kč
Ověřit dostupnost
Rádi byste dali své kuchyni nový, moderní vzhled, ale již máte všechny elektrospotřebiče? Pak jste s kuchyňským blokem LUISA...

Rádi byste dali své kuchyni nový, moderní vzhled, ale již máte všechny elektrospotřebiče? Pak jste s kuchyňským blokem LUISA správně. Za pěti dvířky a ve třech zásuvkách je prostor pro vše, co každý den potřebujete: Ať už nádobí, hrnce, sklenice, hrnky, misky, příbory nebo třeba potraviny, tato cca 220 cm široká kuchyňská linka nabízí spoustu úložného prostoru i v malých kuchyních. . Tři zásuvky jsou navíc vybaveny praktickým systémem soft-close, dvířka s tlumením dvířek. Zarážku otočných dveří lze namontovat vlevo nebo vpravo. Zvláštní pozornost upoutá vložka z matného skla v jedné z nástěnných skříněk. Dvířka a zásuvky se otevírají a zavírají pomocí úchytek, které dotvářejí vzhled kuchyňského bloku. Při pracovní výšce cca 86 cm se pohodlně pracuje, takže vaření a příprava jídla je opravdu zábava. Korpus kuchyňské linky je vyroben v dekoru dřeva a je robustní a nenáročný na údržbu díky povrchu pokrytému matnou bílou dekorativní fólií.

Tento unikátní produkt Kuchyňský Blok Bez Spotřebičů Luisa pocházející od značky Möbelix jde nakoupit zde teď právě extra se slevou! Výhodně teď u nás za 48 499 Kč.