Lakovaná Postel Z Masívu Bert – 90x200cm

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. Postel BERT zaujme přírodními materiály s krásně zaoblenými hranami.... více informací »
Lakovaná Postel Z Masívu Bert - 90x200cm
Značka: Möbelix
6 599 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. Postel BERT zaujme přírodními materiály s krásně zaoblenými hranami....

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. Postel BERT zaujme přírodními materiály s krásně zaoblenými hranami. Její rozměry jsou cca 201 x 97 x 73 cm (D x Š x V) a je vyrobena z pravé masivní borovice s bílým nátěrem. Klasicky zpracovaný rám s lehací plochou cca 90 x 200 cm (Š x D) vyniká jednoduchostí a neutrálností, jakož i jemně zaoblenými hranami na čelní a nožní části. Lakovaný model má výšku ležení cca 55 cm, je vhodný pro rolovací rošty a má nosnost do 125 kg. S přirozeným, lineárním designem postele BERT si můžete vybrat snadno kombinovatelný nábytek s útulným komfortem spánku do pokoje vašich dětí nebo teenagerů. Rošt, matrace, zásuvky a vyobrazené lůžkoviny nejsou součástí balení. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING.
Velmi prodávaný kus Lakovaná Postel Z Masívu Bert – 90x200cm můžete pořídit rovněž tu na našem webu umístěný v kategorii dětské postele! Máme pro vás ještě podobné produkty z této známé sekce v akci! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Lakovaná Postel Z Masívu Bert - 90x200cm od dodavatele s dlouholetou historií Möbelix je k sehnání právě nyní za báječnou cenu. Aktuálně stojí u nás 6 599 Kč.