Lavice S Botníkem Wl5.344 Dub Sonoma

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto lavicovým botníkem získáte jak elegantní úložný prostor pro boty, tak pohodlné sezení při... více informací »
Lavice S Botníkem Wl5.344 Dub Sonoma
Značka: Möbelix
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto lavicovým botníkem získáte jak elegantní úložný prostor pro boty, tak pohodlné sezení při...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto lavicovým botníkem získáte jak elegantní úložný prostor pro boty, tak pohodlné sezení při přezouvání. Lavice o rozměrech přibližně 104 x 51 x 32 cm (Š x V x H) je vyrobena z MDF desek v dekoru dubu Sonoma. Elegantní botník disponuje celkem třemi otevřenými přihrádkami pro přibližně sedm párů bot. Další místo pro uložení šál, čepic či rukavic nabízí prostor pod sedací plochou, kterou lze odklopit pomocí výrezu rukojeti. Sedák s potahem z hnědé tkaniny má měkké pěnové výplňě, čímž zajišťuje pohodlné sezení. Lavici s botníkem má nosnost maximálně 80 kg. Tip: Ozdobte si lavici dekoračním polštářem a vaše předsíň získá útulnou atmosféru! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění:
Velmi oblíbený produkt Lavice S Botníkem Wl5.344 Dub Sonoma máte možnost koupit právě zde tady na našich stránkách v sekci botníky a regály. Najděte si vyjímečné produkty z této známé sekce za akční cenu!

Žádaný výrobek Lavice S Botníkem Wl5.344 Dub Sonoma od našeho výrobce Möbelix jednoduše můžete pořídit zde nyní extra se slevou! Akční cena již od 3 899 Kč.