Lavice Z Masivního Dřeva Bagli Š: 160 Cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané... více informací »
Lavice Z Masivního Dřeva Bagli Š: 160 Cm
Značka: Möbelix
5 799 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.
Kvalitní a oblíbený produkt Lavice Z Masivního Dřeva Bagli Š: 160 máte možnost dostat nyní tu v kategorii sedací lavice do jídelny! Připravili jsme vyjímečné kousky z této kategorie za akční cenu! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Lavice Z Masivního Dřeva Bagli Š: 160 Cm od společnosti s výborným jménem Möbelix najdete aktuálně skutečně levně! Zrovna nyní za cenu 5 799 Kč.