Malé Křeslo Pia, Tmavě Šedé

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Křeslo PIA v tmavě šedé barvě okamžitě zútulní váš domov. Odolný tkaný potah ze 100% polyesteru... více informací »
Malé Křeslo Pia
Značka: Möbelix
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Křeslo PIA v tmavě šedé barvě okamžitě zútulní váš domov. Odolný tkaný potah ze 100% polyesteru...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Křeslo PIA v tmavě šedé barvě okamžitě zútulní váš domov. Odolný tkaný potah ze 100% polyesteru dodává pohodlnému křeslu obzvláště atraktivní vzhled s nádechem retro šik. Velké křeslo o rozměrech cca 86 x 76 x 75 cm (Š x V x H) zaujme také kónickými nohami ze světlého dřeva. Pohodlné područky a vnitřek z pěny a vlnitých pružin zajišťují skvělý komfort sezení. Při hloubce sedu cca 50 cm lze křeslo zatížit maximálně do 120 kg. Objevte kouzlo neuvěřitelně pohodlného křesla s názvem PIA!
Hodně povedený výrobek máte možnost najít prostě tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci relaxační křesla! Získejte skvělé kusy z této kategorie ve výprodejové akci! Populární dodavatel Möbelix vyrábí skvělé produkty. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další skvělé produkty od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento exkluzivní výrobek Malé Křeslo Pia, Tmavě Šedé od společnosti se zárukou kvality Möbelix máte možnost sehnat právě teď u nás za super cenu! Nyní pořídíte od 4 699 Kč.