Matrace Femina Kokos H3 90/200cm

Matrace FEMINA KOKOS vyhovuje zejména lidem, kteří mají rádi spaní na tvrdém povrchu. Nejen, že disponuje tvrdostí H3 - tvrdou, její nosnost je... více informací »
Matrace Femina Kokos H3 90/200cm
Značka: Möbelix
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace FEMINA KOKOS vyhovuje zejména lidem, kteří mají rádi spaní na tvrdém povrchu. Nejen, že disponuje tvrdostí H3 - tvrdou, její nosnost je...

Matrace FEMINA KOKOS vyhovuje zejména lidem, kteří mají rádi spaní na tvrdém povrchu. Nejen, že disponuje tvrdostí H3 – tvrdou, její nosnost je možné využít až do 120 kg. Sendvičová matrace s plochou ležení 90 x 200 cm má z obou stran 5 anatomických zón ležení, je 19 cm vysoká a jádro je tvořeno z pružné visco pěny zpevněnou kokosovou deskou. Takže je možné jej používat i pro polohovatelné lamelové rošty. Matrace je testována na škodlivé látky, čímž je vhodná i pro alergiky na prach. Potah PRIMATEX je prošitý stříbrem, má po celém obvodu zip, který ho umožňuje z matrace odejmout a prát v pračce do 60 °C. Z obou stran je prošitý, což umožňuje lepší odvětrávání. Praktické poutka po stranách umožňují lepší manipulaci při přenášení matrace. Užijte si příjemný spánek s matracemi FEMINA KOKOS!
Velmi prodávaný výrobek Matrace Femina Kokos H3 lze nakoupit právě zde tu na webu zařazený v rubrice pěnové matrace! Nyní můžete získat nové produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Matrace Femina Kokos H3 90/200cm od našeho předního výrobce Möbelix pohodlně nakoupíte na našich stránkách teď za extra cenu. Ceny od 6 199 Kč.