Matrace Memory Air ‚cenový Trhák‘

Matrace MEMORY AIR se 7 zónami spaní je tvořena z tvarovky z PUR pěny, paměťové pěny a vnitřního profilu. Matrace s velikostí 80 x 200 cm má... celý popis>
Matrace Memory Air 'cenový Trhák'
Značka: Möbelix
2 804 Kč
Ověřit dostupnost

Matrace MEMORY AIR se 7 zónami spaní je tvořena z tvarovky z PUR pěny, paměťové pěny a vnitřního profilu. Matrace s velikostí 80 x 200 cm má dvojitý potah s aloe vera. Potah je na zip, čili je možné ho odejmout a prát v pračce do 60 °C. Celková výška matrace v potahu je 17 cm a má nosnost 120 kg. Tato oboustranná matrace má dva stupně tvrdosti: Zatímco jedna strana má středně tvrdý stupeň tvrdosti H2, druhá strana disponuje tvrdým stupněm tvrdosti H3. Matrace je dostupná ve dvou velikostech. Tento výrobek vlastní certifikáty Öko-Tex Standard 100 a DIN EN ISO 9001.
Unikátní kus Matrace Memory Air ‚cenový je k sehnání již dnes tu v rubrice pěnové matrace! Mrkněte na akční zboží z této sekce za nejlepší ceny. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další kousky od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek Matrace Memory Air 'cenový Trhák' od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix jednoduše seženete zrovna dnes ve slevě! Výhodně za cenu 2 804 Kč.