Matrace Viva Kokos 80/200cm, H2/ H3

Kvalitní matrace VIVA KOKOS je tvořena kombinací flexibilních PUR pěn a gumokokosové desky. 7 zónová horní profilace vám zprostředkuje pocit... více informací »
Matrace Viva Kokos 80/200cm
Značka: Möbelix
7 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní matrace VIVA KOKOS je tvořena kombinací flexibilních PUR pěn a gumokokosové desky. 7 zónová horní profilace vám zprostředkuje pocit...

Kvalitní matrace VIVA KOKOS je tvořena kombinací flexibilních PUR pěn a gumokokosové desky. 7 zónová horní profilace vám zprostředkuje pocit maximálního komfortu během spánku. Díky použití přírodní gumokokosové desky je matracové jádro vystuženo a zpevněno, což přispívá k správnému polohování těla, zejména zádům během spánku.  Matrace s kvalitním dvojitým PRIMATEX (WAVE) potahem, s velikostí 80×200 cm (ŠxD) má po celém obvodě zip, čímž je umožněno jednoduché odnětí a čištění potahu. Potah možno prát do 60°C. Ďalší výhodou této matrace je možnost jednoduše změnit stupeň tvrdosti: zatím, co jedna strana má střední stupeň tvrdosti „H2“, na druhé straně je stupeň tvrdosti „H3“. Díky tomu se z této matrace stáva ideální partnerská matrace. Celková výška matrace v potahu je 20 cm, s max.nosností 120 kg. Je dostupná v různych velikostech. Tento levný výrobek Matrace Viva Kokos 80/200cm, jde nakoupit již dnes tady na stránkách umístěný v sekci pěnové matrace. Připravili jsme ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze. Naše nabídka je široká, máme v nabídce další kvalitní kousky od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Möbelix má v nabídce prvotřídní sortiment Vždyť to vidíte sami.

Kvalitní a levný produkt Matrace Viva Kokos 80/200cm, H2/ H3 originál od značky Möbelix jde koupit zde nyní skutečně levně. Akční cena již od 7 499 Kč.