Matrace Viva Kombi Hard 180/200 Cm, H3/ H4

Matrace VIVA KOMBI HARD s 5 zónami spaní má speciální tvarování, které se přizpůsobuje anatomii těla. Jednotlivé vrstvy z PUR... více informací »
Matrace Viva Kombi Hard 180/200 Cm
Značka: Möbelix
9 079 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace VIVA KOMBI HARD s 5 zónami spaní má speciální tvarování, které se přizpůsobuje anatomii těla. Jednotlivé vrstvy z PUR...

Matrace VIVA KOMBI HARD s 5 zónami spaní má speciální tvarování, které se přizpůsobuje anatomii těla. Jednotlivé vrstvy z PUR pěny jsou spojeny bez použití lepidla. Matrace s velikostí 180 x 200 cm má SLEEP CULTURE potah s antibakteriální úpravou,která mají pozitivní vliv na lidské zdraví během spánku. Potah je nazip, čili je možné ho odejmout a prát v pračce do 60 °C.   Celková výška matrace v potahu je 18 cm (bez potahu 16 cm) s maximální nosností 120 kg. Tato oboustranná matrace má dva stupně tvrdosti: Zatímco jedna strana má stupeň tvrdosti H3 – tvrdý, druhá strana je určena pro náročnější, s extra tvrdým stupněm tvrdosti H4, čímž se tento matrace stává ideální partnerskou matrací. Je dostupná v různých velikostech. Vhodná pro alergiky.   Tento výrobek je ohodnocen certifikáty: Textiles Vertrauen – Ökotex, DIN EN ISO 14001 a DIN EN ISO 9001. Kvalitní a velmi žádaný produkt lze získat rovnou na stránkách v populární kategorii pěnové matrace! Nyní můžete najít kvalitní produkty ve zmiňované sekci v bezva akci! Přední značka Möbelix pro vás připravuje velmi kvalitní sortiment. Nové kousky každý den! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty značky Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento kousek Matrace Viva Kombi Hard 180/200 Cm, H3/ H4 od značky s dobrým jménem Möbelix jednoduše můžete získat u nás právě za zcela nejnižší cenu! Nyní zakoupíte za 9 079 Kč.