Matrace Z Pur Pěny 140×200 Cm

Tato komfortní pěnová matrace se sendvičovým jádrem je ideálním doplňkem vaší postele a nabízí vám optimální komfort ležení.Velká komfortní... více informací »
Matrace Z Pur Pěny 140x200 Cm
Značka: Möbelix
8 199 Kč
Ověřit dostupnost
Tato komfortní pěnová matrace se sendvičovým jádrem je ideálním doplňkem vaší postele a nabízí vám optimální komfort ležení.Velká komfortní...

Tato komfortní pěnová matrace se sendvičovým jádrem je ideálním doplňkem vaší postele a nabízí vám optimální komfort ležení.Velká komfortní pěnová matrace cca 120 x 200 cm (š x d) o celkové výšce cca 22 cm má sendvičové jádro vysoké cca 19 cm. Klimatizované ventilační kanály zajišťují optimální ventilaci.Matrace s 5 zónami odpovídá tvrdosti H3. Je prodyšná a testovaná na škodlivé látky a vhodná pro polohovatelné lamelové rošty.Bílý bavlněný a polyesterový dvojitý látkový potah prošívaný nahoře a dole je snímatelný a pratelný v pračce do 60°C.
Unikátní kus Matrace Z Pur Pěny 140×200 Cm můžete koupit v pohodě tu na webu v populární rubrice matrace vhodné pro alergiky. Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty z této známé sekce za super cenu. Přední dodavatel Möbelix svým zákazníkům dodává kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami!

Kvalitní a levný produkt Matrace Z Pur Pěny 140x200 Cm od našeho známého výrobce Möbelix lze nakoupit právě teď za super peníze. Akční cena od 8 199 Kč.