Matrace Z Pur Pěny 80×200 Cm

Tato komfortní pěnová matrace se sendvičovým jádrem je ideálním doplňkem vaší postele a nabízí vám optimální komfort ležení.Velká komfortní... více informací »
Matrace Z Pur Pěny 80x200 Cm
Značka: Möbelix
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tato komfortní pěnová matrace se sendvičovým jádrem je ideálním doplňkem vaší postele a nabízí vám optimální komfort ležení.Velká komfortní...

Tato komfortní pěnová matrace se sendvičovým jádrem je ideálním doplňkem vaší postele a nabízí vám optimální komfort ležení.Velká komfortní pěnová matrace cca 80 x 200 cm (š x d) o celkové výšce cca 22 cm má sendvičové jádro vysoké cca 19 cm. Klimatizované ventilační kanály zajišťují optimální ventilaci.Matrace s 5 zónami odpovídá tvrdosti H3. Je prodyšná a testovaná na škodlivé látky a vhodná pro polohovatelné lamelové rošty.Bílý bavlněný a polyesterový dvojitý látkový potah prošívaný nahoře a dole je snímatelný a pratelný v pračce do 60°C. Velmi oblíbený produkt Matrace Z Pur Pěny lze pořídit bez obtíží tu na stránkách ve známé rubrice matrace vhodné pro alergiky. Nyní najdete skvělé produkty ze zmíněné rubriky za super ceny! U zákazníků oblíbená značka Möbelix představuje velmi kvalitní produkty. A to ještě není vše! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další zboží od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Matrace Z Pur Pěny 80x200 Cm od kvalitní značky Möbelix můžete nakoupit v aktuální nabídce opravdu výhodně. Levně za 4 999 Kč.