Měkká Deka Kuschelix, 140/200cm, Bílá

S touto vysoce kvalitní dekou ze 100% polyesteru, si můžete opravdu pohodlně odpočinout. Deka z mikrovlákna v klasické bílé barvě je příjemně... více informací »
Měkká Deka Kuschelix
Značka: Möbelix
349 Kč
Ověřit dostupnost
S touto vysoce kvalitní dekou ze 100% polyesteru, si můžete opravdu pohodlně odpočinout. Deka z mikrovlákna v klasické bílé barvě je příjemně...

S touto vysoce kvalitní dekou ze 100% polyesteru, si můžete opravdu pohodlně odpočinout. Deka z mikrovlákna v klasické bílé barvě je příjemně měkká a obzvlášť nadýchaná. S rozměry cca140 x 200 cm (Š x V) je ideální pro relaxační hodiny na pohovce, jak samostatně, tak i ve dvojici. Ökotex Seal nabízí ekologickou kvalitu. Potah z mikrovlákna je také možné prát v pračce do 30°C a tak bude opět čistá ve velmi krátkém čase a je připravena k použití.
Tento zlevněný kousek Měkká Deka Kuschelix, 140/200cm, jde nakoupit právě nyní na našem webu v oblíbené rubrice deky a přehozy. Podívejte se na jiné kousky ve zmiňované kategorii za internetové ceny.

Unikátní výrobek Měkká Deka Kuschelix, 140/200cm, Bílá od dodavatele s dobrým jménem Möbelix snadno můžete najít na našich stránkách za super cenu. Teď za akční cenu 349 Kč.