Moderní Lavice Ella Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato šedá lavice určitě upoutá pozornost každého svým trendy pleteným vzhledem. Měkký sametový potah,... více informací »
Moderní Lavice Ella Šedá
Značka: Möbelix
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato šedá lavice určitě upoutá pozornost každého svým trendy pleteným vzhledem. Měkký sametový potah,...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato šedá lavice určitě upoutá pozornost každého svým trendy pleteným vzhledem. Měkký sametový potah, jakož i pěnové polstrování zajišťují optimální pohodlí při sezení. S touto obdélníkovou lavicí získáte flexibilní a stylové sedadlo. Lavice o rozměrech přibližně 118 x 47 x 47 cm (Š x V x H) má kulaté nohy z černého plastu a lze ji zatížit až do maximální hmotnosti 80 kg.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.
Zajímavý kus Moderní Lavice Ella Šedá můžete nakoupit bezstarostně na našem webu v kategorii lavice do předsíně a šatny. Nyní pořídíte parádní zboží ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tato značka Möbelix prodává vysoce kvalitní sortiment. Udělejte si radost!

Tento akční a ve slevě produkt Moderní Lavice Ella Šedá od společnosti se zárukou kvality Möbelix dostanete na našich stránkách teď právě výhodně. Momentálně k dispozici za 3 799 Kč.