Moderní Pohovka Perugia, Sametová, Růžová

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Moderní rozkládací pohovka PERUGIA s přitažlivým vintage stylem dodá vašemu obývacímu pokoji příjemnou... více informací »
Moderní Pohovka Perugia
Značka: Möbelix
10 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Moderní rozkládací pohovka PERUGIA s přitažlivým vintage stylem dodá vašemu obývacímu pokoji příjemnou...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Moderní rozkládací pohovka PERUGIA s přitažlivým vintage stylem dodá vašemu obývacímu pokoji příjemnou atmosféru. Model o rozměrech cca 198 x 87 x 95 cm (Š x V x H) umí ještě více: Sklopením opěradel jej lze během chvilky přeměnit na postel pro hosty o rozměrech cca 124 x 198 cm (Š x D). Často hledaný kus Moderní Pohovka Perugia, Sametová, Růžová máte možnost nakoupit přímo na našich stránkách v oblíbené rubrice rozkládací pohovky a sedačky. Prozkoumejte zlevněné produkty z této známé sekce za super peníze!

Tento žádaný produkt Moderní Pohovka Perugia, Sametová, Růžová od společnosti s výborným jménem Möbelix lze koupit tady a teď za extra cenu. Produkt koupíte teď u nás za 10 999 Kč.