Moderní Taburet Ella Béžový

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato taburetka v béžové barvě jistě upoutá pozornost každého svým trendy pleteným vzhledem. Měkký... více informací »
Moderní Taburet Ella Béžový
Značka: Möbelix
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato taburetka v béžové barvě jistě upoutá pozornost každého svým trendy pleteným vzhledem. Měkký...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato taburetka v béžové barvě jistě upoutá pozornost každého svým trendy pleteným vzhledem. Měkký sametový potah, jakož i pěnové polstrování zajišťují optimální pohodlí při sezení. S touto čtvercovou stoličkou získáte flexibilní a stylové sedadlo. Taburet s rozměry cca 47 x 47 x 47 cm (Š x V x H) má kulaté nohy z černého plastu a lze ji zatížit maximálně do 60 kg.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.
Velmi oblíbený produkt Moderní Taburet Ella Béžový získáte již dnes tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice taburety! Najděte si akční produkty ve zmiňované kategorii za výborné peníze!

Žádaný kus Moderní Taburet Ella Béžový originál od značky Möbelix naleznete u nás teď pořád výhodně! Výhodně za skvělou cenu 1 899 Kč.