Nástavec Na Skříň Celle Extra

Rozšiřte svou rohovou šatní skříň Celle s tímto šikovným dvoudveřovým horním nástavcem o rozměrech 117/39/117 cm (Š / V / H). Ušetříte tak... více informací »
Nástavec Na Skříň Celle Extra
Značka: Möbelix
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Rozšiřte svou rohovou šatní skříň Celle s tímto šikovným dvoudveřovým horním nástavcem o rozměrech 117/39/117 cm (Š / V / H). Ušetříte tak...

Rozšiřte svou rohovou šatní skříň Celle s tímto šikovným dvoudveřovým horním nástavcem o rozměrech 117/39/117 cm (Š / V / H). Ušetříte tak prostor v místnosti a zaplníte prázdné místo nad skříní. Stejně jako skříň, i tato nádstacová skříňka je v dekoru dub Artisan / šedá.
Kvalitní kousek Nástavec Na Skříň Celle máte možnost nakoupit bezprostředně tu na našem webu zařazený v sekci nástavce na skříně. Vyberte si oblíbené kusy z této populární rubriky za akční cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce další prověřené zboží od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý kus Nástavec Na Skříň Celle Extra od oblíbené značky Möbelix najdete na našich stránkách nyní levně. Aktuálně v akci od 3 999 Kč.