Nástěnná Police Nature

Nábytková série NATURE se vyznačuje jasným dubovým vzhledem v kombinaci s akcenty matné černé barvy. Hranatý design a barevné provedení... více informací »
Nástěnná Police Nature
Značka: Möbelix
849 Kč
Ověřit dostupnost
Nábytková série NATURE se vyznačuje jasným dubovým vzhledem v kombinaci s akcenty matné černé barvy. Hranatý design a barevné provedení...

Nábytková série NATURE se vyznačuje jasným dubovým vzhledem v kombinaci s akcenty matné černé barvy. Hranatý design a barevné provedení vyzařují moderní přírodní vzhled a útulnost. S tímto nábytkem si přinesete domů nebo na chalupu skvělou atmosféru! Navíc povrch z melaminové pryskyřice zajistí odolnost a dlouhověkost. S nástěnnou policí NATURE vytvoříte moderní místo pro vaše dekorační předměty. Má rozměry cca 160 x 25 x 21,6 cm (Š x V x H) a lze jej připevnit ke stěně pomocí dvou háčků. Design zadní stěny v dekoru dub Artisan je harmonicky doplněn s policí matné černé barvy, což zajišťuje puristické, moderní prostředí. Kombinujte tuto poličku s ostatním nábytkem ze série NATURE a vytvořte si tak harmonické a moderní prostředí u vás doma!Vynikající produkt Nástěnná Police Nature jde nakoupit již dnes na webu v sekci police do jídelny! Mrkněte na ještě jiné výrobky z této sekce za výborné peníze! To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další produkty od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Nástěnná Police Nature originál od výrobce Möbelix jednoduše najdete online za výhodné peníze. Výhodně teď u nás za 849 Kč.