Nástěnné Zrcadlo Antje

Elegantní zrcadlo s dekorativním rámem z napodobeniny dřeva je skutečným poutačem pozornosti, ať už v předsíni, ložnici nebo... více informací »
Nástěnné Zrcadlo Antje
Značka: Möbelix
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní zrcadlo s dekorativním rámem z napodobeniny dřeva je skutečným poutačem pozornosti, ať už v předsíni, ložnici nebo...

Elegantní zrcadlo s dekorativním rámem z napodobeniny dřeva je skutečným poutačem pozornosti, ať už v předsíni, ložnici nebo obývacím pokoji. Zrcadlo s rozměry 52 x 122 cm (š / v) působí díky stříbrnému lakování vznešeně, ale zároveň i jednoduše. Podle vlastních představ si můžete zrcadlo pověsit na zeď vodorovně i svisle. Tip od Möbelixu: Zavěste zrcadlo vodorovně do jídelny – působí to obzvlášť elegantně a opticky zvětšuje místnost.
Vynikající produkt naleznete zrovna tu na našich stránkách umístěný v rubrice zrcadla. Nyní můžete najít ještě podobné výrobky z naší rubriky snadno online!

Tento diskontní produkt Nástěnné Zrcadlo Antje od známého předního výrobce Möbelix máte možnost koupit u nás za skvělou cenu! Nabídka již od 1 299 Kč.