Nástěnné Zrcadlo Rosi

Zrcadlo ROSI se stříbrným rámem je nejen praktické, ale působí i obzvlášť elegantně a vznešeně. Zrcadlo s rozměry 70 x 170 cm (š / v) je... více informací »
Nástěnné Zrcadlo Rosi
Značka: Möbelix
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo ROSI se stříbrným rámem je nejen praktické, ale působí i obzvlášť elegantně a vznešeně. Zrcadlo s rozměry 70 x 170 cm (š / v) je...

Zrcadlo ROSI se stříbrným rámem je nejen praktické, ale působí i obzvlášť elegantně a vznešeně. Zrcadlo s rozměry 70 x 170 cm (š / v) je univerzálně využitelné, ať už do předsíně, obývacího pokoje nebo ložnice. Můžete ho zavěsit na stěnu svisle nebo vodorovně, docela jako vám bude vyhovovat. Součástí balení je i závěsný mechanismus.
Tento oblíbený kousek Nástěnné Zrcadlo Rosi naleznete právě nyní na našem webu ve známé kategorii zrcadla! Připravili jsme ostatní produkty z této populární sekce za nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbelix vám nabízí prvotřídní výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další vybrané kousky od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Nástěnné Zrcadlo Rosi od společnosti se zárukou kvality Möbelix snadno získáte právě až neuvěřitelně levně. Aktuálně za super cenu 2 999 Kč.