Nástěnný Regál Mona Přírodní

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená?... více informací »
Nástěnný Regál Mona Přírodní
Značka: Möbelix
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená?...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji Avšak pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, jelikož se zboží v našich prodejnách nenachází. ________________________________________ Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce špeditérskou firmou. Kurýr zbož&iacuOblíbený a akční produkt Nástěnný Regál Mona Přírodní lze zakoupit již dnes tu na našem webu ve známé kategorii nástěnné police! Nyní si můžete pořídit kvalitní kousky z této populární kategorie jednoduše online!

Tento kvalitní a levný produkt Nástěnný Regál Mona Přírodní od spolehlivého výrobce Möbelix jde pořídit zrovna dnes se slevou! Nyní zakoupíte za 2 499 Kč.