Noční Stolek Alabama

Elegantní úložný prostor s dekorem v hedvábné šedé barvě: Atraktivní skříňka ALABAMA kombinuje moderní design a funkčnost s perfektním... celý popis>
Noční Stolek Alabama
Značka: Möbelix
4 079 Kč
Ověřit dostupnost

Elegantní úložný prostor s dekorem v hedvábné šedé barvě: Atraktivní skříňka ALABAMA kombinuje moderní design a funkčnost s perfektním barevným odstínem! S rozměry přibližně 47 x 43 x 42 cm (Š / V / H) je nejen okouzlujícím doplňkem vaší postele, ale nabízí také cenné možnosti úložného prostoru. Vaše oblíbené čtení, kapesníky a další věci můžete uložit do dvou zásuvek, které jsou vybaveny pohodlným systémem měkkého a tichého zavírání. Své oblíbené dekorace, obrázky, budík a lampu můžete umístit na horní ploše, a vnést tak do místnosti svůj osobní vkus. Jako součást série do ložnic ALABAMA zaujme tento noční stolek jednoduchými přímými liniemi, které vyzařují nadčasovou eleganci. Dekor světle šedé barvy vyzařuje přitažlivou atmosféru, celkový design dotvářejí lištové úchytky a hranaté nožičky v hliníkové barvě. Certifikační značky kvality „Blue Angel“, „Golden M“ a „Alliance for Quality“ zaručují testovaný nábytek, který splňuje nejvyšší požadavky z hlediska kvality, bezpečnosti, ochrany životního prostředí a zdraví. Vysoce kvalitní, funkční a dekorativní poutač očí, to představuje nábytek do ložnice ALABAMA!Tento velmi žádaný produkt můžete najít v pohodě tu na webu v sekci noční stolky. Nyní můžete najít unikátní produkty z této známé rubriky za internetové ceny! Oblíbený dodavatel Möbelix může nabídnout vynikající zboží Udělejte radost sami sobě!

Kvalitní a oblíbený produkt Noční Stolek Alabama od společnosti s výborným jménem Möbelix jde pořídit momentálně za výprodejovou cenu. Aktuálně stojí u nás 4 079 Kč.