Noční Stolek Billund

Tento noční stolek v bílé barvě kombinován s dekorem dub Sägerau je více než jen nutnost vedle postele! S rozměry 52 x 40 x 38 cm (Š/V/H) je také... více informací »
Noční Stolek Billund
Značka: Möbelix
2 049 Kč
Ověřit dostupnost
Tento noční stolek v bílé barvě kombinován s dekorem dub Sägerau je více než jen nutnost vedle postele! S rozměry 52 x 40 x 38 cm (Š/V/H) je také...

Tento noční stolek v bílé barvě kombinován s dekorem dub Sägerau je více než jen nutnost vedle postele! S rozměry 52 x 40 x 38 cm (Š/V/H) je také stylovým doplňkem v ložnici, dětském pokoji nebo v pokoji pro hosty a vyzařuje čistými liniemi a jemnými barvami skandinávského stylu. Prostorná zásuvka je doplněna hravou a originální rukojetí ve tvaru knoflíku. Skutečně příjemný pohled pro každé oko!   Viz také další výrobky se série BILLUND. Zařiďte si váš domov vkusně! Upozornění: Tento výrobek je k dispozici pouze na objednávku. Není vystaven v našich prodejnách, je možné jej objednat pouze ONLINE v našem e-shopu nebo na kterékoliv pobočce. Tento oblíbený výrobek máte možnost sehnat rovněž tady na našem webu v populární sekci noční stolky. Nyní můžete najít ostatní výrobky ve zmiňované rubrice za extra cenu. Věhlasná značka Möbelix dlouhodobě poskytuje skvělé produkty To není vše, máme toho více. Máme v nabídce více kvalitních produktů od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Noční Stolek Billund od skvělého výrobce Möbelix pohodlně seženete v naší aktuální nabídce za akční cenu! Výhodně za 2 049 Kč.