Noční Stolek Box V2

Knihy, sklenice, budík, lampa - na tomto nočním stolku černé barvy bude díky otevřenému prostoru vše vždy připraveno po ruce. Stolek je vyroben z... více informací »
Noční Stolek Box V2
Značka: Möbelix
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Knihy, sklenice, budík, lampa - na tomto nočním stolku černé barvy bude díky otevřenému prostoru vše vždy připraveno po ruce. Stolek je vyroben z...

Knihy, sklenice, budík, lampa – na tomto nočním stolku černé barvy bude díky otevřenému prostoru vše vždy připraveno po ruce. Stolek je vyroben z dřevěného dekoru a nabízí na třech otevřených poličkách místo pro knihy nebo dekorace. Noční stolek BOX má kompaktní rozměry přibližně 32 x 59 x 32 cm (Š x V x H) a se svým vzhledem se perfektně hodí nejen do ložnice, ale poskytuje dodatečný úložný prostor a řád, například i v kanceláři či na chodbě. Dostupný je také v bílé barvě. 
Designový kousek Noční Stolek Box V2 lze koupit teď tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice noční stolky. Nyní pořídíte nové produkty z této populární sekce za rozumné peníze. Oblíbený dodavatel Möbelix pro své zákazníky prodává prvotřídní zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Akční produkt Noční Stolek Box V2 od značky s dlouholetou tradicí Möbelix můžete koupit právě teď u nás za výhodnou cenu! Akční cena 1 199 Kč.