Noční Stolek Prag

Noční stolek pro náročné, to je rozhodně stolek PRAG! Krásné černé čalounění v kombinaci s elegantními kovovými úchyty vytvářejí tento... více informací »
Noční Stolek Prag
Značka: Möbelix
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek pro náročné, to je rozhodně stolek PRAG! Krásné černé čalounění v kombinaci s elegantními kovovými úchyty vytvářejí tento...

Noční stolek pro náročné, to je rozhodně stolek PRAG! Krásné černé čalounění v kombinaci s elegantními kovovými úchyty vytvářejí tento překrásný urbanistický stolek, hodící se především k čalouněným a americkým postelím. Korpus je vyroben z MDF desky, celý čalouněný 100% polyuretanovou textilií. Stolek disponuje třemi odkládacími zásuvkami. Rozměry stolku jsou přibližně 50 x 62 x 43 cm (Š/V/H). Zařiďte si svůj domov do stylu Urban living! Často hledaný výrobek Noční Stolek Prag máte možnost sehnat přímo tady na webu zařazený v kategorii noční stolky. Nyní můžete získat ještě další kusy z naší kategorie snadno online. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. Máme v nabídce také více kousků od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Möbelix poskytuje top sortiment.

Kvalitní a levný produkt Noční Stolek Prag od známé společnosti Möbelix můžete získat na našich stránkách teď právě za skvělou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 2 199 Kč.