Noční Stolek Sandy

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Trendový doplněk k vaší posteli: noční stolek SANDY od značky MID.YOU ozvláštní vaši ložnici a o... více informací »
Noční Stolek Sandy
Značka: Möbelix
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Trendový doplněk k vaší posteli: noční stolek SANDY od značky MID.YOU ozvláštní vaši ložnici a o...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Trendový doplněk k vaší posteli: noční stolek SANDY od značky MID.YOU ozvláštní vaši ložnici a o rozměrech cca 56 x 63 x 40 cm (Š x V x H) se stane středem pozornosti. V prostorné zásuvce s plným vysouváním můžete mít uloženu svou oblíbenou knihu, kapesníky a jiné předměty, přičemž horní deska nabízí dostatek místa pro noční lampu a budík, nebo vaši oblíbenou dekoraci – funkčnost v té nejkrásnější podobě! Jako součást nábytkového programu SANDY zaujme noční stolek i propracovanými detaily, které z něj dělají elegantní poutač – počínaje trendovým mixem materiálů: matná černá na konstrukci z práškované oceli se potýká s dekorem dubového dřeva, které vypadá velmi skutečně. Nábytek má krásně zaoblené hrany, které dokonale doplňuje rám vyrobený z filigránových kulatých trubek, výsledkem čehož je elegantní celek, který místnosti dodává atraktivní lehkost. Čelo zásuvky s ikonickým vzorem ve tvaru V dotváří elegantní vzhled stylovým způsobem – záměrně je vyrobeno bez úchytek, aby nic nenarušovalo umělecký vzhled. Zkombinujte noční stolek s dalšími kusy nábytku z řady SANDY a vytvořte ucelený koncept zařízení vaší ložnice!Výjimečný kus Noční Stolek Sandy je k sehnání rovnou tady na našem webu v oblíbené rubrice noční stolky. Nyní najdete parádní výrobky z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Známý dodavatel Möbelix vám představuje kvalitní zboží. Však to vidíte sami.

Tento zlevněný výrobek Noční Stolek Sandy od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbelix pohodlně dostanete tady nyní levně! Ve skvělé akci za 1 899 Kč.