Obývací Stěna Loft Two Bílá Matná/artisan

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tato pětidílná obývací stěna ukazuje jak stylově lze zkombinovat prvky... více informací »
Obývací Stěna Loft Two Bílá Matná/artisan
Značka: Möbelix
20 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tato pětidílná obývací stěna ukazuje jak stylově lze zkombinovat prvky...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tato pětidílná obývací stěna ukazuje jak stylově lze zkombinovat prvky minimalistického a rustikálního stylu. Části zbarvené do bílé barvy poskytují jemný základ – zejména matné přední části zdůrazňují moderní design. Barvy dubového dřeva dodávají sestavě útulnost a chytře uvolňují rázný, šedý vzhled. Ve dvou TV stolcích, a také na nich, je dostatek úložného prostoru pro televizor a příslušenství. Otevřená přihrádka nabízí prostor pro set-top-box nebo DVD přehrávač. Filmy, časopisy a pod. lze uložit do samozavírací zásuvky nebo za 2 vyklápěcí dvířka. Dvě nástěnné skříňky spojují praktické možnosti úložného prostoru s dekorativním vzhledem. Skleněná vložka ve dveřích vytváří elegantní prostor, kde můžete vystavit vaše oblíbené předměty. Celkem 6 polic vyrobených z materiálu na bázi dřeva nebo skla pomáhá s přehlednou organizací. Soupravu stylově a funkčně uzavírá nástěnný panel: vzhled desek přináší atraktivní rustikální dotek k rovným liniím. Fotografie a dekorac
Kvalitní a levný produkt můžete koupit rovněž na webu ve známé sekci obývací stěny a nábytkové programy! Prozkoumejte parádní produkty ve zmiňované sekci za outletovou cenu!

Tento nejprodávanější produkt Obývací Stěna Loft Two Bílá Matná/artisan od populární značky Möbelix získáte tady nyní v akci. Nyní pořídíte za super cenu 20 999 Kč.