Obývací Stěna Šedá/dekor Dub Toskana

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. S obývací stěnou TOSKANA designéři překonali sami sebe. Tato sestava promění váš byt... více informací »
Obývací Stěna Šedá/dekor Dub Toskana
Značka: Möbelix
11 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. S obývací stěnou TOSKANA designéři překonali sami sebe. Tato sestava promění váš byt...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. S obývací stěnou TOSKANA designéři překonali sami sebe. Tato sestava promění váš byt na oázu klidu s nostalgickým nádechem. Je vyrobena z kombinace kvalitního dřevěného materiálu s dekorační fólií a kvalitním tvrzeným sklem. Celkový obraz je inspirován moderním venkovským stylem, který zaujme svým klasickým šarmem. Šedá barva, ozdobně frézovaná dvířka a zásuvky, kulaté kovové rukojeti a horní panely v barvách dubu vytvářejí osobitý vzhled, který lze kombinovat mnoha způsoby. Souprava TOSKANA je také perfektní volbou, potřebujete-li spoustu úložného prostoru. Ten získáte díky TV prvku, závěsné skříňce, skříňce na nožičkách a nástěnné poličce. Prostorný TV stolek o rozměrech přibližně 202 x 53 x 43 cm (Š/V/H) poskytuje dostatek prostoru pro televizor. Přijímače nebo přehrávače najdou místo v otevřené složce, zatímco oblíbené filmy mohou být přehledně uloženy za 2 vyklápěcími dvířky. Zásuvka poskytne dodatečné místo pro drobnosti. Oblíbené dekorativní prvky umístěte do závěsné prosklené skříňky, o rozměrech cca 92 x 102 x 38 cm (Š/V/H), které vyniknou do popředí i d&i
Velmi prodávaný produkt Obývací Stěna Šedá/dekor Dub Toskana jde získat jednoduše tady na webu v rubrice obývací stěny a nábytkové programy. Nyní najdete parádní kousky z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další skvělé zboží od značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Obývací Stěna Šedá/dekor Dub Toskana od přední společnosti Möbelix můžete dostat aktuálně ve slevě. V akci za 11 499 Kč.