Odkládací Stolek Bílý

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) - rychlejší... více informací »
Odkládací Stolek Bílý
Značka: Möbelix
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) - rychlejší...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji Avšak pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, jelikož se zboží v našich prodejnách nenachází. ________________________________________ Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce špeditérskou firmou. Kurýr zbož&iacu Kvalitní produkt lze zakoupit lehce na webu umístěný v sekci odkládací stolky. Vyberte si podobné zboží z naší kategorie snadno online. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Máme v nabídce další vybrané kousky značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný výrobce Möbelix poskytuje špičkový sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Oblíbený a akční kus Odkládací Stolek Bílý od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix pohodlně pořídíte právě teď u nás trvale výhodně. Cena od 1 699 Kč.