Odkládací Stolek Grey

Tento módní odkládací stolek v betonovém dekoru je zaručeným poutačem pro váš domov. Stolek o rozměrech cca 54,5 x 47,5 x 54,5 cm (Š x V x H)... více informací »
Odkládací Stolek GREY
Značka: Möbelix
749 Kč
Ověřit dostupnost
Tento módní odkládací stolek v betonovém dekoru je zaručeným poutačem pro váš domov. Stolek o rozměrech cca 54,5 x 47,5 x 54,5 cm (Š x V x H)...

Tento módní odkládací stolek v betonovém dekoru je zaručeným poutačem pro váš domov. Stolek o rozměrech cca 54,5 x 47,5 x 54,5 cm (Š x V x H) s deskou z materiálu na bázi dřeva a kónickými nožičkami z masivního borovicového dřeva nabízí stylový a praktický doplněk pro mnoho obytných prostor. Zatížit ho lze až do 20 kg. Dostupný ve dvou rozměrech.
Tento diskontní produkt Odkládací Stolek Grey je k dostání teď tu ve známé kategorii odkládací stolky! Vyhledejte si zcela nové produkty z této oblíbené sekce za báječnou cenu! Známý výrobce Möbelix svým zákazníkům dodává skvělý sortiment. Nové kousky každý den!

Tento skvělý produkt Odkládací Stolek GREY od spolehlivého výrobce Möbelix pohodlně seženete právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci! Momentálně v akci za 749 Kč.