Osvětlení Polic Unit

S tímto praktickým osvětlením police ze šatního programu UNIT získáte další moderní doplněk do vaší skříně. Světelnou lištu s délkou... celý popis>
Osvětlení Polic Unit
Značka: Möbelix
790 Kč
Ověřit dostupnost

S tímto praktickým osvětlením police ze šatního programu UNIT získáte další moderní doplněk do vaší skříně. Světelnou lištu s délkou přibližně 87,5 cm lze jednoduše přilepit pod krátkou skleněnou polici UNIT. Navíc funguje na senzor pohybu, takže už žádná tma ve skříni a hledání vypínače v místnosti! Dodává se včetně upevňovacího materiálu. Potřebné trafo a další světla do skříně UNIT najdete v našem e-shopu. Navrhněte si svůj šatník s exkluzivním šatním programem UNIT dle potřeby! Vyberte si z mnoha různých prvků a barev přesně podle vašeho přání a najděte optimální řešení pro celou vaši kolekci oblečení. Nejdůležitější informace: délka v cm (Š / V / H): cca 87,5 barva: kovová materiál: hliník, plast bez trafa senzor pohybu výkon: 3,9 W včetně upevňovacího materiálu součást série UNIT Tento kvalitní a levný výrobek Osvětlení Polic Unit jde koupit přímo tady na webu v oblíbené rubrice nábytkové osvětlení! Nyní můžete získat ostatní produkty z této populární sekce za akční cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na více produktů od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Möbelix vám poskytuje vysoce kvalitní sortiment.

Kvalitní a levný výrobek Osvětlení Polic Unit od dodavatele kvalitních produktů Möbelix můžete najít na našich stránkách skutečně levně! Teď v akci 790 Kč.