Otočná Kancelářská Židle Lia Černá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato otočná židle v černé barvě je skvělým doplňkem trendového pracoviště. Díky jednoduchému vzhledu s... více informací »
Otočná Kancelářská Židle Lia Černá
Značka: Möbelix
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato otočná židle v černé barvě je skvělým doplňkem trendového pracoviště. Díky jednoduchému vzhledu s...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato otočná židle v černé barvě je skvělým doplňkem trendového pracoviště. Díky jednoduchému vzhledu s jasnými liniemi a jemné barevné schématu je otočná židle s rozměry 56,5 x 75 x 51,5 cm (šířka x výška x hloubka) v domácí kanceláři lákadlem. Sedadlo z lehce udržovatelného plastu (polypropylen) doplňuje pohodlné sedadlo vyrobené ze syntetické kůže (polyuretan) s pěnovou výplní. 4 univerzální kolečka vyrobené z nylonu poskytují potřebnou stabilitu a židli přemění na pružné sedadlo. Otočnou židli je možno zatížit až do hmotnosti 140 kg.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.Ve slevě tento výrobek Otočná Kancelářská Židle Lia máte možnost dostat rovněž tu na webu v oblíbené kategorii kancelářske židle a krěsla. Vyberte si nové produkty z této oblíbené rubriky ve slevě! Výrobce Möbelix pro své zákazníky dodává top sortiment.

Tento oblíbený výrobek Otočná Kancelářská Židle Lia Černá od známé značky Möbelix máte možnost dostat v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za cenu 1 099 Kč.