Otočná Židla Černá S Opěrkou Hlavy

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) - rychlejší... více informací »
Otočná Židla Černá S Opěrkou Hlavy
Značka: Möbelix
11 199 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) - rychlejší...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji Avšak pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, jelikož se zboží v našich prodejnách nenachází. ________________________________________ Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce špeditérskou firmou. Kurýr zbož&iacu Tento vynikající výrobek Otočná Židla Černá S Opěrkou pořídíte právě zde tu na našich stránkách v oblíbené sekci kancelářske židle a krěsla! Nyní můžete získat zlevněné výrobky z této kategorie za extra cenu! Tento výrobce Möbelix dlouhodobě prodává špičkové produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento exkluzivní výrobek Otočná Židla Černá S Opěrkou Hlavy od známého předního výrobce Möbelix k dostání tady teď právě za výhodnou cenu! Aktuálně stojí u nás 11 199 Kč.