Otočná Židle Dea Modrá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! S otočnou židlí DEA v modré barvě  si můžete užít funkční design ideální do pracovny nebo kanceláře.... více informací »
Otočná Židle Dea Modrá
Značka: Möbelix
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! S otočnou židlí DEA v modré barvě  si můžete užít funkční design ideální do pracovny nebo kanceláře....

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! S otočnou židlí DEA v modré barvě  si můžete užít funkční design ideální do pracovny nebo kanceláře. Velká židle o rozměrech cca 61 x 78 – 84 x 63 cm (Š x V x H) má měkké pěnové polstrování a společně s potahem z tkané látky boduje na všech frontách. Černý turniket je vybaven 5 univerzálními kolečky a zajišťuje maximální zatížení 140 kg. Sedák je navíc výškově nastavitelný, otočný o 360° a vybavený pohodlnými područkami. Dopřejte svému unavenému tělu pohodlné sezení na otočné židli DEA v atraktivní barvě!

Zcela unikátní výrobek Otočná Židle Dea Modrá od kvalitní společnosti Möbelix můžete získat zde teď právě za super cenu! Právě teď jen za 1 499 Kč.