Otočná Židle Offal Černo-Modrá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Ideální židle k psacímu stolu do klukovskýho pokoje. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo... více informací »
Otočná Židle Offal Černo-Modrá
Značka: Möbelix
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Ideální židle k psacímu stolu do klukovskýho pokoje. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Ideální židle k psacímu stolu do klukovskýho pokoje. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku: ca. 85x 23x 55cm (d x š x v) • Váha balíčku: ca. 16kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete jen přes e-shop Möbelix. Vrácení a reklamace zboží
Tento exkluzivní produkt máte možnost koupit v pohodě tu na našich stránkách v rubrice kancelářske židle a krěsla! Připravili jsme pro vás ještě podobné zboží z této oblíbené kategorie za extra cenu. Tato značka Möbelix má ve stále nabídkce skvělé výrobky. Udělejte si radost!

Unikátní a žádaný produkt Otočná Židle Offal Černo-Modrá od značky se zárukou kvality Möbelix získáte zde za nejnižší cenu! Aktuálně stojí u nás 1 899 Kč.