Palanda Maxi

Tato patrová postel nabízí vašim dětem kvalitní spánek a mnohem víc! Vaše děti se mohou cítit bezpečně na dvou lehacích... více informací »
Palanda Maxi
Značka: Möbelix
13 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tato patrová postel nabízí vašim dětem kvalitní spánek a mnohem víc! Vaše děti se mohou cítit bezpečně na dvou lehacích...

Tato patrová postel nabízí vašim dětem kvalitní spánek a mnohem víc! Vaše děti se mohou cítit bezpečně na dvou lehacích plochách o rozměrech 90 x 200 cm. Dostat se do jejich království po integrovaném žebříku a noc co noc si užívat radostný pohled na dětský pokoj je hračka.Bílá barva v kombinaci s dubovým dekorem je příjemná a univerzální. Tři police nabízejí dostatek prostoru pro drobné poklady – kdykoli připravené k použití! Další úložný prostor poskytuje přihrádka a prostorná zásuvka v ležérním dřevěném vzhledu pod postelí. Integrovaná komoda s dvířky ve vzhledu pískového dubu je vybavena tyčí na zavěšení oblečení a dvěma policemi. Poznámka: Tato položka se v našich pobočkách nezobrazuje, ale můžete si ji tam bez problémů objednat.Vyobrazený lamelový rošt, matrace, polštáře a dekorační materiál nejsou součástí dodávky.Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Unikátní kousek Palanda Maxi od naší známé značky Möbelix jednoduše získáte právě teď v naší nabídce ve výprodejové akci! V současnosti pořídíte za cenu 13 499 Kč.