Palanda Sammy Bílá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Chcete úplnou flexibilitu v designu dětského pokoje? Pak je patrová... více informací »
Palanda Sammy Bílá
Značka: Möbelix
16 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Chcete úplnou flexibilitu v designu dětského pokoje? Pak je patrová...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Chcete úplnou flexibilitu v designu dětského pokoje? Pak je patrová postel SAMMY ideální volbou! Se dvěma plochami lůžek, velkými přibližně 90 x 200 cm (Š x D), nabízí postel dostatek prostoru ke spaní. Při montáži máte na výběr, zda si sestavíte jednu palandu, a šikovně tak vytvoříte mnoho prostoru v malém dětském pokoji, nebo ji rozdělíte na dvě samostatné postele (viz obrázky). Sestavili jste materiál jako palandu? Žebřík je pohodlnou součástí postele SAMMY. Součástí dodávky je i ochrana proti pádu ve formě vrchního zábradlí. Postel je vyrobena z vysoce kvalitního borovicového dřeva s bílým nátěrem a je skutečně kvalitním výrobkem, ze kterého se budete těšit mnoho let a který lze stejně dobře využít jak v dětském pokoji, tak v pokoji pro hosty. Každé lůžko je možno zatížit do 75 kg a dvě postele dohromady, ať už samostatně nebo v celku, mají nosnost 150 kg. Tato postel má však něco navíc: bohatý úložný prostor, šikovně rozdělen do dvou zásuvek, které poskytnou dokonalý přehled. Zásuvky se vysouvají jednoduše, pomocí vyřezaných úchytů.  Model SAMMY je k dispozici v různých barvách a provedeních.  <
Unikátní a oblíbený kus Palanda Sammy Bílá jde sehnat v pohodě tady u nás zařazený v kategorii dětské postele. Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. To však není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Palanda Sammy Bílá od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix je k dispozici tady za super peníze. Akční cena již od 16 999 Kč.