Palanda Sammy Bílá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Chcete úplnou flexibilitu v designu dětského pokoje? Pak je patrová postel SAMMY ideální... celý popis>
Palanda Sammy Bílá
Značka: Möbelix
16 999 Kč
Ověřit dostupnost

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Chcete úplnou flexibilitu v designu dětského pokoje? Pak je patrová postel SAMMY ideální volbou! Se dvěma plochami lůžek, velkými přibližně 90 x 200 cm (Š x D), nabízí postel dostatek prostoru ke spaní. Při montáži máte na výběr, zda si sestavíte jednu palandu, a šikovně tak vytvoříte mnoho prostoru v malém dětském pokoji, nebo ji rozdělíte na dvě samostatné postele (viz obrázky). Sestavili jste materiál jako palandu? Žebřík je pohodlnou součástí postele SAMMY. Součástí dodávky je i ochrana proti pádu ve formě vrchního zábradlí. Postel je vyrobena z vysoce kvalitního borovicového dřeva s bílým nátěrem a je skutečně kvalitním výrobkem, ze kterého se budete těšit mnoho let a který lze stejně dobře využít jak v dětském pokoji, tak v pokoji pro hosty. Každé lůžko je možno zatížit do 75 kg a dvě postele dohromady, ať už samostatně nebo v celku, mají nosnost 150 kg. Tato postel má však něco navíc: bohatý úložný prostor, šikovně rozdělen do dvou zásuvek, které poskytnou dokonalý přehled. Zásuvky se vysouvají jednoduše, pomocí vyřezaných úchytů. Model SAMMY je k dispozici v různých barvách a provedeních. < Kvalitní produkt je k dostání také na stránkách v sekci dětské postele. Prozkoumejte oblíbené výrobky z této populární kategorie za parádní cenu!

Tento vynikající produkt Palanda Sammy Bílá od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix je k dispozici tady za super peníze. Akční cena již od 16 999 Kč.