Palanda Sammy Přirodní

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Chcete úplnou flexibilitu v designu dětského pokoje? Pak je patrová... více informací »
Palanda Sammy Přirodní
Značka: Möbelix
18 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Chcete úplnou flexibilitu v designu dětského pokoje? Pak je patrová...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Chcete úplnou flexibilitu v designu dětského pokoje? Pak je patrová postel SAMMY ideální volbou! Se dvěma plochami lůžek, velkými přibližně 90 x 200 cm (Š x D), nabízí postel dostatek prostoru ke spaní. Při montáži máte na výběr, zda si sestavíte jednu palandu a šikovně tak vytvoříte mnoho prostoru v malém dětském pokoji, nebo ji rozdělíte na dvě samostatné postele (viz obrázky). Sestavili jste materiál jako palandu? Žebřík je pohodlnou součástí postele SAMMY. Součástí Kvalitní produkt máte možnost koupit právě zde tady na našich stránkách v rubrice dětské postele! Najděte si akční produkty ve zmíněné sekci za extra cenu. Populární výrobce Möbelix má ve stále nabídkce prvotřídní zboží. Nové kousky každý den!

Akční výrobek Palanda Sammy Přirodní od výrobce se zárukou kvality Möbelix snadno můžete najít zde nyní za rozumné peníze. Ceny od 18 499 Kč.