Plastový Regál Kunststoff Plus 60cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Regál KUNSTSTOFF je ideálním řešením do garáží, sklepů a dílen. Je vyroben z černého... více informací »
Plastový Regál Kunststoff Plus 60cm
Značka: Möbelix
399 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Regál KUNSTSTOFF je ideálním řešením do garáží, sklepů a dílen. Je vyroben z černého...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Regál KUNSTSTOFF je ideálním řešením do garáží, sklepů a dílen. Je vyroben z černého plastu, takže nepodléhá korozi ve vlhkých prostorách. Je vybaven 4 policemi, přičemž každá může být zatížena až do 20 kg. Poskytne dostatek místa pro nářadí a zahradní pomůcky. Ideálni kus k sérii regálů KUNSTOFF PLUS.  Tento skvělý regál přinese pořádek do vašeho domova!  
Ve slevě produkt Plastový Regál Kunststoff Plus naleznete právě teď tu na našich stránkách v kategorii regály! Nyní získáte podobné produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce další prověřené kousky od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Möbelix vás obohatí o top zboží.

Tento diskontní produkt Plastový Regál Kunststoff Plus 60cm od značky se zárukou kvality Möbelix máte možnost nakoupit zde napořád výhodně. Nabídka již od 399 Kč.