Plyšová Hračka – Tučňák Jessy

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Tato plyšová hračka rozbuší srdce dětí rychleji! Roztomilý černobílý tučňák vyrobený z 95% polyesteru... více informací »
Plyšová Hračka - Tučňák Jessy
Značka: Möbelix
299 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Tato plyšová hračka rozbuší srdce dětí rychleji! Roztomilý černobílý tučňák vyrobený z 95% polyesteru...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Tato plyšová hračka rozbuší srdce dětí rychleji! Roztomilý černobílý tučňák vyrobený z 95% polyesteru a 5% elastanu je nejen plyšovo jemný, ale i skutečně přítulně vypadá. Se žlutým zobákem a černými očky s knoflíky dívá na každého s dobrým srdcem. Plyšová hračka s rozměry přibližně 18 x 42 cm (š xd) je bez znečišťujících látek, je možné ji prát v pračce do 30 ° C a dá se jemně sušit v sušičce. Perfektní přítel na mazlení!Povedený produkt Plyšová Hračka – Tučňák Jessy můžete sehnat bezstarostně na našich stránkách v oblíbené kategorii hračky pro děti! Nyní koupíte nové zboží ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu! Věhlasný výrobce Möbelix vás obohatí o kvalitní sortiment. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kousek Plyšová Hračka - Tučňák Jessy od přední společnosti Möbelix snadno získáte zrovna dnes za rozumné peníze! Pouze nyní za 299 Kč.