Poduška Chris, 40/40cm, Béžová

Sedací polštáře CHRIS okamžitě přemění vaše židle na útulná a příjemná místa k sezení. Tento konkrétní model polštáře CHRIS byl... více informací »
Poduška Chris
Značka: Möbelix
239 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací polštáře CHRIS okamžitě přemění vaše židle na útulná a příjemná místa k sezení. Tento konkrétní model polštáře CHRIS byl...

Sedací polštáře CHRIS okamžitě přemění vaše židle na útulná a příjemná místa k sezení. Tento konkrétní model polštáře CHRIS byl vyroben z bavlny béžové barvy ak židli lze připevnit pomocí praktických popruhů. Nadýchaná výplň z cca 650 g bavlny je obzvláště měkká a činí z této podušky o rozměrech cca 40 x 40 cm (Š x D) nenahraditelného společníka v kuchyni a jídelně, vhodný je však i pro exteriérové použití k zahradnímu nebo balkonovému nábytku. 
Unikátní a oblíbený kousek Poduška Chris, 40/40cm, Béžová máte možnost pořídit jednoduše tady a teď na našem webu v kategorii podsedáky. Nyní můžete najít zlevněné produkty ve zmíněné sekci za výhodnou cenu. To však není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Möbelix nabízí kvalitní zboží A tady je důkaz.

Kvalitní a žádaný kousek Poduška Chris, 40/40cm, Béžová od skvělé značky Möbelix je dostupný právě dnes za parádní cenu! Akční cena již od 239 Kč.