Pohovka 3místna S Rozkladem Charming Charlie Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Jednoduchá, funkční a dobře čalouněná pohovka CHARMING CHARLIE poskytne to pravé místo pro relax.... více informací »
Pohovka 3místna S Rozkladem Charming Charlie Šedá
Značka: Möbelix
16 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Jednoduchá, funkční a dobře čalouněná pohovka CHARMING CHARLIE poskytne to pravé místo pro relax....

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Jednoduchá, funkční a dobře čalouněná pohovka CHARMING CHARLIE poskytne to pravé místo pro relax. Nejdůležitější informace na první pohled: Rozměry Rozměry cca v cm (Š x V x H): 225 x 85 x 90 Počet míst k sezení: 3 Výška sedáku přibližně v cm: 45 Hloubka sedáku přibližně v cm: 57 Materiál a design Povrch materiálu: tkanina (100% polyester) Čalounění: vlnité pružiny, jádro z polyéterovej pěny Speciální vlastnosti: čalouněné originálním potahem ze zadní strany Funkce lůžka Ležící plocha přibližně cm (Š x D): 140 x 190 Ležící prostor vhodný pro lidi: 2 Typ funkce postele: podélný spánek Úložní box: anoUpozornění: Toto zboží je na objednávku. Objednat si jej můžete POUZE přes e-shop Möbelix nebo na požádání v každé pr
Akční a ve slevě výrobek je k sehnání bez problémů tady u nás v oblíbené sekci rozkládací pohovky a sedačky! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z naší rubriky za výhodnou cenu! Máme toho více, u nás totiž najdete další vybrané kousky od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Möbelix má ve stále nabídkce vysoce kvalitní produkty.

Hodně žádaný kus Pohovka 3místna S Rozkladem Charming Charlie Šedá od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix pořídíte právě teď u nás za výborné peníze. Nyní lze objednat jen za 16 999 Kč.