Pohovka Anela Béžová

Toto zboží  je k dispozici POUZE ONLINE! Zútulněte si váš obývací pokoj s elegantní pohovkou ANELA v béžové barvě. Zaoblené opěradlo s... více informací »
Pohovka Anela Béžová
Značka: Möbelix
8 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží  je k dispozici POUZE ONLINE! Zútulněte si váš obývací pokoj s elegantní pohovkou ANELA v béžové barvě. Zaoblené opěradlo s...

Toto zboží  je k dispozici POUZE ONLINE! Zútulněte si váš obývací pokoj s elegantní pohovkou ANELA v béžové barvě. Zaoblené opěradlo s ozdobnými knoflíky dělá z pohovky o rozměrech přibližně 168 x 79 x 84 cm (Š x V x H) harmonický poutač, kde si rádi dopřejete zasloužený relax. Potah z tkané látky je ze 100% polyesteru. Za ještě větší komfort sezení jsou odpovědné vlnité pružiny a sedák polstrovaný molitanem o velikosti přibližně 59 x 25 x 72 cm (Š x V x H). Pohovku s hloubkou sedu cca 59 cm lze zatížit maximálně do 240 kg.  
Vysoce kvalitní produkt naleznete právě nyní tu na stránkách v populární rubrice pohovky! Nyní získáte ostatní produkty z naší kategorie za super ceny!

Výjimečný produkt Pohovka Anela Béžová od našeho výrobce Möbelix najdete zrovna za báječnou cenu. Na našich stránkách za 8 999 Kč.