Pohovka Anela Světle Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Světle šedá pohovka ANELA vás uchvátí stylovou, pevnou konstrukcí a kvalitou provedení. Její rozměry,... více informací »
Pohovka Anela Světle Šedá
Značka: Möbelix
9 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Světle šedá pohovka ANELA vás uchvátí stylovou, pevnou konstrukcí a kvalitou provedení. Její rozměry,...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Světle šedá pohovka ANELA vás uchvátí stylovou, pevnou konstrukcí a kvalitou provedení. Její rozměry, které jsou přibližně 168 x 79 x 84 cm (Š x V x H) vám poskytnou dostatek místa a zároveň zútulní váš obývací pokoj. Kvalitní textilní potah je ze 100% polyesteru. Područky a dva podsedáky cca 59 x 16 x 72 cm (Š x V x H) vám zajistí potřebné pohodlí. Za ještě větší komfort v sezení jsou odpovědné vlnité pružiny a vysoce kvalitní pěna . Pohovka nabízí prostor pro dvě osoby a lze ji zatížit maximálně do 240 kg.
Akční produkt Pohovka Anela Světle Šedá dostanete ještě tady u nás v populární sekci pohovky. Nyní koupíte ještě jiné kusy z této sekce jednoduše online. Věhlasný výrobce Möbelix dlouhodobě prodává špičkové zboží. Udělejte si radost.

Tento vynikající produkt Pohovka Anela Světle Šedá od přední společnosti Möbelix je k dostání právě teď opravdu levně. Nyní za 9 499 Kč.