Pohovka Anela Tmavě Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Tmavě šedá pohovka ANELA vás uchvátí stylovou, pevnou konstrukcí a kvalitou provedení. Její rozměry, které... více informací »
Pohovka Anela Tmavě Šedá
Značka: Möbelix
9 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Tmavě šedá pohovka ANELA vás uchvátí stylovou, pevnou konstrukcí a kvalitou provedení. Její rozměry, které...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Tmavě šedá pohovka ANELA vás uchvátí stylovou, pevnou konstrukcí a kvalitou provedení. Její rozměry, které jsou přibližně 168 x 79 x 84 cm (Š x V x H) vám poskytnou dostatek místa a zároveň zútulní váš obývací pokoj. Kvalitní textilní potah je ze 100% polyesteru. Područky a dva podsedáky cca 59 x 16 x 72 cm (Š x V x H) vám zajistí potřebné pohodlí. Za ještě větší komfort v sezení jsou odpovědné vlnité pružiny a vysoce kvalitní pěna . Pohovka nabízí prostor pro dvě osoby a lze ji zatížit maximálně do 240 kg.Tento velmi oblíbený produkt Pohovka Anela Tmavě Šedá můžete získat právě nyní na našich stránkách umístěný v sekci pohovky! Máme pro vás skvělé produkty ze zmíněné kategorie snadno online! To ale není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další skvělé zboží značky Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka Möbelix vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment Udělejte si radost!

Nejprodávanější produkt Pohovka Anela Tmavě Šedá od skvělého výrobce Möbelix jde nakoupit na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě teď za cenu 9 499 Kč.