Pohovka Jellina Krémová

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE! Pohovka Jellina krémové barvy upoutá pozornost každého svým extravagantním vzhledem a je nejen pohodlná k... více informací »
Pohovka Jellina Krémová
Značka: Möbelix
11 199 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE! Pohovka Jellina krémové barvy upoutá pozornost každého svým extravagantním vzhledem a je nejen pohodlná k...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE! Pohovka Jellina krémové barvy upoutá pozornost každého svým extravagantním vzhledem a je nejen pohodlná k sezení, ale i skutečným designovým vrcholem domova. Zaoblené opěradlo dodává pohovce s rozměry přibližně 144 x 80 x 84 cm (Š x V x H) se sametovým potahem ze 100% polyesteru obzvlášť krásný nádech, který je zdůrazněn okrouhlými trubkovými nohami ve zlaté barvě. Podsedák čalouněný pěnou s velikostí přibližně 58 x 11 x 109 cm (Š x V x D) zajišťuje optimální pohodlí při sezení. Dvoumístnou sedací soupravu s hloubkou sedadla cca 48 cm je možné zatížit až do maximální hmotnosti 240 kg.

Tento nejprodávanější výrobek Pohovka Jellina Krémová od spolehlivé značky Möbelix můžete získat u nás právě levně. Nyní můžete mít za 11 199 Kč.