Pohovka Jellina Modrá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Tmavě modrá pohovka JELLINA přitahuje pozornost každého svým extravagantním vzhledem a je nejen pohodlná, ale... více informací »
Pohovka Jellina Modrá
Značka: Möbelix
11 199 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Tmavě modrá pohovka JELLINA přitahuje pozornost každého svým extravagantním vzhledem a je nejen pohodlná, ale...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Tmavě modrá pohovka JELLINA přitahuje pozornost každého svým extravagantním vzhledem a je nejen pohodlná, ale také skutečným designovým vrcholem vašeho domova. Zaoblené opěradlo dodává pohovce o rozměrech cca 144 x 80 x 84 cm (Š x V x H) se sametovým potahem ze 100% polyesteru obzvlášť krásný nádech, který zdůrazňují kulaté trubkové nohy ve zlaté barvě. Vlnitá základna a sedák polstrovaný pěnou o velikosti cca 58 x 11 x 109 cm (Š x V x D) zajišťují optimální komfort sezení. Dvoumístná pohovka s hloubkou sedu cca 48 cm je zatížitelná maximálně do 240 kg.Tento kvalitní a levný produkt Pohovka Jellina Modrá najdete právě nyní tady u nás zařazený v sekci pohovky! Mrkněte na zcela nové produkty z této populární sekce za výhodnou cenu. Populární výrobce Möbelix představuje prvotřídní sortiment. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete další produkty od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Pohovka Jellina Modrá od našeho výrobce Möbelix je dostupný aktuálně za výhodné peníze. Cenově vychází na 11 199 Kč.