Pohovka Jellina Ružová

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE! Pohovka JELLINA v růžové barvě upoutá pozornost každého svým extravagantním vzhledem. Zaoblené opěradlo... více informací »
Pohovka Jellina Ružová
Značka: Möbelix
11 199 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE! Pohovka JELLINA v růžové barvě upoutá pozornost každého svým extravagantním vzhledem. Zaoblené opěradlo...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE! Pohovka JELLINA v růžové barvě upoutá pozornost každého svým extravagantním vzhledem. Zaoblené opěradlo dodává pohovce s rozměry přibližně 144 x 80 x 84 cm (Š x V x H) se sametovým potahem ze 100% polyesteru obzvlášť krásný nádech, který je zdůrazněn okrouhlými trubkovými nohami ve zlaté barvě. Podsedák čalouněný pěnou, s velikostí přibližně 58 x 11 x 109 cm (Š x V x D), zajišťuje optimální pohodlí při sezení. Dvoumístnou sedací soupravu s hloubkou sedadla cca 48 cm je možné zatížit až do maximální hmotnosti 240 kg. Vynikající produkt lze získat bezprostředně na stránkách zařazený v rubrice pohovky! Nyní můžete najít ještě podobné zboží z této oblíbené rubriky za skvělou cenu!

Tento exkluzivní produkt Pohovka Jellina Ružová od společnosti s úžasnou pověstí Möbelix máte možnost pořídit u nás ve výhodné akci! Aktuálně výhodně za 11 199 Kč.