Pokoj Pro Mládež Point

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Čtyřdílný dětskýpokoj rozsáhlé řady POINT obsahuje kompletní základní vybavení... více informací »
Pokoj Pro Mládež Point
Značka: Möbelix
16 399 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Čtyřdílný dětskýpokoj rozsáhlé řady POINT obsahuje kompletní základní vybavení...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Čtyřdílný dětskýpokoj rozsáhlé řady POINT obsahuje kompletní základní vybavení profunkční a zároveň útulný pokoj. Dětská postýlka s integrovaným úložnýmprostorem, stůl s extra úložným prostorem pro výukový materiál, šatník aregál – to vše je přizpůsobeno potřebám mladých lidí a dětí. Všechnytyto kusy nábytku spojuje příjemný design v alpské bílé.     Do mládežnického pokoje POINT patří postel s ležicí plochou přibližně 90 x 200 cm. Jako speciální doplněk a ještě více úložné
Diskontní výrobek máte možnost najít právě tu v sekci kompletní pokoje pro děti. Prozkoumejte jiné produkty ze zmíněné sekce za výhodné peníze. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Pokoj Pro Mládež Point od našeho předního výrobce Möbelix jde získat zrovna za extra cenu. Nyní nakoupíte za 16 399 Kč.
Další produkty z kategorie Kompletní pokoje pro děti