Police Nástěnná Skate 120/30

Nástěnná police v dubovém dekoru sonoma je klasikou mezi policemi a je vhodná do ložnice, obýváku, či dětského pokoje. Díky jednoduché... celý popis>
Police Nástěnná Skate 120/30
Značka: Möbelix
365 Kč
Ověřit dostupnost

Nástěnná police v dubovém dekoru sonoma je klasikou mezi policemi a je vhodná do ložnice, obýváku, či dětského pokoje. Díky jednoduché montáži na stěnu si doma vytvoříte zcela nový prostor k odkládání potřebných věcí či dekorací. Nechte svým nápadem volný průběh! Na nástěnné polici SKATE s rozměry cca 120 x 1,8 x 30 cm (Š / V / H) můžete vystavit knihy, suvenýry, rodinné fotky nebo různé jiné dekorační předměty. Maximální nosnost police je 15 kg a je dostupná i v jiných rozměrech a dekorech. Souhrn nejdůležitějších informac&i Super produkt Police Nástěnná Skate 120/30 jde koupit aktuálně na našich stránkách zařazený v kategorii nástěnné police! Nyní můžete koupit ostatní kusy z této populární sekce ve výprodejové akci! U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další prověřené kousky od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Police Nástěnná Skate 120/30 od populární značky Möbelix jednoduše najdete zde nyní opravdu levně. Momentálně k dispozici za 365 Kč.