Police Nástěnná Skate 80/30

Nástěnná police v dubovém dekoru sonoma je klasikou mezi policemi a je vhodná do ložnice, obýváku, či dětského pokoje.   Díky jednoduché... více informací »
Police Nástěnná Skate 80/30
Značka: Möbelix
359 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná police v dubovém dekoru sonoma je klasikou mezi policemi a je vhodná do ložnice, obýváku, či dětského pokoje.   Díky jednoduché...

Nástěnná police v dubovém dekoru sonoma je klasikou mezi policemi a je vhodná do ložnice, obýváku, či dětského pokoje.   Díky jednoduché montáži na stěnu si doma vytvoříte zcela nový prostor k odkládání potřebných věcí či dekorací. Nechte svým nápadem volný průběh! Na nástěnné polici SKATE s rozměry cca 80 x 1,8 x 30 cm (Š / V / H) můžete vystavit knihy, suvenýry, rodinné fotky nebo různé jiné dekorační předměty. Maximální nosnost police je 15 kg a je dostupná i v jiných rozměrech a dekorech.     Souhrn nejdůležitějších informac&ia
Unikátní a oblíbený produkt Police Nástěnná Skate 80/30 máte možnost pořídit mimo jiné tady u nás ve známé rubrice nástěnné police. Vyhledejte si ostatní výrobky ze zmíněné rubriky ve slevě.

Ve slevě kus Police Nástěnná Skate 80/30 originál od výrobce Möbelix lze pořídit v naší internetové nabídce ve slevě. Zboží pořídíte teď u nás za 359 Kč.